Ege'nin Erkeği de Kadını da Efedir (Üniseks Kapüşonsuz)

Fiyat:
550,00 TL
58,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
Kapüşonsuz sweatshirt modellerimizin tamamı Ege’ye özgü sözlerle tasarlanmış, farklı seçenekleri bir arada bulundurur. Ege kültürünü her an yanınızda taşıyıp kendinizi sanki arkadaş ortamında esprili bir konuşmanın içindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Örneğin: İçilcese İçilçek Yaşancese Yaşancek Kapüşonsuz sweatshirt tasarımı hayatı çok fazla ciddiye almayan ve keyfini sürenler için eşsiz bir seçenektir.

Kapüşonsuz uzun kollu modellerimizde sizin için Ege şivesinin en sevilen ve halk arasında yaygın kullanılan ifadelerine yer veriyoruz. Ege insanının kıvrak zekâsını ve hayata bakış açısını yansıtan en güzel sözlerle en sade tasarımları buluşturuyoruz. Kullanmaktan keyif alacağınız özel tasarım sweatshirt modelleri için şimdi egebazaar.com adresine göz atabilirsiniz. Ege insanın kendine has konuşma tarzını giyim tarzınıza yansıtmanızı sağlayacak özel siparişlerimizle şimdi tanışın.
Özel Tasarım Kapüşonsuz Sweatshirt Seçenekleri
Özel baskı tişört ve sweatshirt modellerimizle geniş renk seçeneklerimizle Egeli Örtmen ve daha birçok özel şive tasarımları yaptırabilirsiniz. Siyah, beyaz, yeşil, kırmızı ve ara renklerde zengin tonlar ile kadınlar ve erkekler için ruh halinizi yansıtan en güzel Ege sözlerini üzerinizde taşıyın! Sadece eğlenceli değil bazen efkârlı bazen de boş vermiş ruh hallerinin hepsine hitap eden bu harika modelleri seçtiğiniz renk üzerine baskı yaparak oluştururuz. Bu çalışma için özel bir grafiker ekibimiz bulunur. Size her hafta yeni tasarımlar üretmek için çabalarız. %100 pamuk, kullanımı rahat, soğuk ve serin havalarda kullanabileceğiniz kapüşonsuz kategorisine bir de Ege gözünden bakın!
Alkollü Sweatshirt Tasarımları
Sadece alkol tişört modelleri değil aynı zamanda alkollü tasarımlar içinde kapüşonsuz sweatshirt seçeneklerimiz mevcuttur. Alkol tişörtleri yanında kapüşonsuzlar kategorisinde yer alan bira şarj, yaşanacese yaşancek içilcese içilcek gibi gülümseten tasarımları görebilirsiniz. Sadece esprili alkol sweatshirt modellerindeEge’ye özgü yerlerin isimleri, erkek efe ve kız efe figürleri de dikkat çekenler arasındadır. Ege yöresinin rahat ve esprili insanlarının kendine has konuşmalarını yansıtan tasarımlarımızı kullanmaktan büyük keyif alacaksınız. Ürünlerimizin tamamı, hayatında rahatlığı benimsemiş ya da hayata espri ile bakan kişilerin bir numaralı tercihidir. Hayattaki eğlenceyi yakalamak ve her durumdan espri çıkartmak benim işim, diyenlerdenseniz tasarım sweatshirt modellerimize bakmadan geçmeyin!
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu3549
MarkaEge Bazaar
Stok DurumuVar

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.